/Files/images/Deti23.gifПрийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює завідувач ДНЗ протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

З 1 вересня 2013 року введена електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади. Детальніше ознайомитися можна на сайтіhttp://dnz-reg.nz.ua/ ДЕТАЛЬНІШе ДИВИТИСЬ ТУТ.

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади м. Марганець Дитячого дошкільного об'єднання заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України): - ПОСИЛАННЯ
Про дитину:

Прізвище, ім’я, по батькові.
Дата народження.
Дошкільний навчальний заклад, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.
Бажаний рік для зарахування дитини до ДНЗ.
Адреса проживання.
Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.
Інформація про наявність встановлених пільг.
Про батьків:
Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.
Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.
Контактні дані (телефон, електронна адреса).

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо).Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до районного реєстратора з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів. Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється районним реєстратором.

Заявник має можливість обрати лише один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини. Якщо заявлена дитина вже зареєстрована в Реєстрі – відмова у реєстрації надається заявнику автоматично.

Документи, які необхідні для зарахування дитини до ДНЗ:


У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати завідувачу дошкільного навчального закладу окрім Направлення у даний дошкільний навчальний заклад, виданого реєстратором, Дитячого дошкільного об'єднання усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами):

Прийом дітей до комунальних дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу (санаторних та спеціальних) здійснюється відповідно до п. 6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад» за наявності всіх обов'язкових документів та висновку психолого-медико-педагогічної консультації або медичний висновок лікувально-контрольної комісії територіального лікувально-профілактичного закладу за умови попереднього внесення дитини до Реєстру.

Для зарахування дитини батькам необхідно надати такі документи:

Батькам необхідно:
1. Заповнити заяву, щодо зарахування дитини в дитячий садок.
2. Надати копію свідоцтва про народження дитини.
3. Надати копію паспортних даних батьків.
4. Надати медичній сестрі дитячого садочка: індивідуальну медичну картку дитини,прививочний лист або форма 063. та довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення
5. Заповнити всі необхідні анкети, внести повністю всю необхідну інформацію про особливості харчування та життедіяльності дитини, особливості характеру та інше для ознайомлення вихователя з інформацією перед тим, як дитина потрапить у групу.
6. Ознайомитися із пам’яткою для батьків у нашому садочку.
7. Познайомитися із майбутнім вихователем вашої дитини та отримати консультацію про особливості періода адаптації дитини до дитячого садочка.
8. Надати згоду суб’єкта персональних даних на обробку його персональних даних.
Кiлькiсть переглядiв: 629

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.