Інноваційні досягнення

НАЙБІЛЬШИМ ДОСЯГНЕННЯМ КОЛЕКТИВУ ДНЗ "ОЛЕНКА" Є ЧАРІВНА "ГАЛЯВИНА КАЗОК", ЩО СПРИЯЄ ФОРМУВАННЮ ЕСТЕТИЧНОГО, РЕАЛІСТИЧНОГО СВІТОБАЧЕННЯ ДИТИНИ. НЕ ТІЛЬКИ МАЛЕЧА, А Й ЇХ БАТЬКИ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ВІДВІДУЮТЬ КАЗКОВУ ГАЛЯВИНУ, НЕ ВТРАЧАЮЧИ НАГОДИ СФОТОГРАФУВАТИСЯ З УЛЮБЛЕНИМИ ГЕРОЯМИ КАЗОК.
В літній період тут проводяться різновидні свята та дозвілля з водою, театралізовані дійства, справжні свята казки.

/Files/images/DSC_7338.JPG

2017 рік

Педагогічний колектив дошкільного закладу прийняв участь в "Педагогічному профтесті", який проводився на Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України в січні 2017року. 20 педагогів склали його на відмінно і відповідно посіли І рейтингове місце.

Результат якого є нагородження педагогічного колективу закладу дошкільної освіти медаллю 1-го ступеня, та отримання сертифікатів.

/Files/images/IMG_0012.JPG

В нашому дошкільному закладі в 2017 році реконструйована котельня та перепрофільована під альтернативне топливо - пілети.

/Files/images/IMG_0026.JPG /Files/images/IMG_0027.JPG
2016 рік

Одним із досягнень колективу закладу дошкільної освіти є привітання та ногородження кращих працівників з Всеукраїнським днем дошкілля".депутатами Марганецької міської ради, представниками виконавчого комітету, відділу освіти.

/Files/images/DSCN1670.JPG

/Files/images/DSCN1673.JPG

2015 рік

Педагогічний колектив прийняв участь у обласній виставці та Міжнародніому форумі " Інноватика в сучасній освіті - 2015" . За інноваційні матеріали на тему "Створення інноваційного простору в закладі дошкільної освіти як умова випереджаючої освіти для сталого розвитку" та "Впровадження інформаційно-комунікативних технологій в сучасному закладі дошкільної освіти" нагороджені дипломом та їх занесено до Міжнародного каталогу інноваційного закладу освіти.

/Files/images/IMG_0020.JPG

- Керівник закладу Зозуля Н.Г. - дипломант обласної виставки-презентації "Педагогічні здобутки освітян Дніпропетрощини- 2015".

- Колектив закладу нагороджений Грамотою за активну участь та інноваційність представлених матеріалів на обласну виставку "Перагогічні здобутки освітян-2015".

2014 рік

- Дошкільний навчальний заклад прийняв участь у міському конкурсі на краще нетрадиційне фізкультурне обладнання. Нагороджений грамотою директора Дошкільного дитячого об'єднання за зайняте 1 місце в конкурсі під назвою "Криничка здоров'я".

/Files/images/IMG_0829.JPG

Трансляція на місцевому телебаченні майстер-класу в проведенні фольклорного свята : "Наша рідна Україна"

/Files/images/DSC01698.JPG

2013 рік

Подяка Міністерства освітим і науки України за досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти

- II місце в міському конкурсі дитячої творчості «Маленький принц» та II місце в міському конкурсі «Міні Міс»

/Files/images/IMG_0278.JPG

- Сертифікат учасника II-го Всеукраїнського конкурсцу «Творчий учитель-обдарований учитель» в номінації «Навчально-виховні проекти навчального закладу»

2012рік

Дипломанти обласної виставки «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини»

IIмісце в міському конкурсі дитячої творчості "Міс Аліса"

/Files/images/Місс Аліса 013.jpg

2011 рік

Дипломанти конкурсу, оголошеного Всеукраїнським фондом підтримки проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (гранд в сумі 200 тисяч гривень).

- I місце в міському конкурсі стану умов з охорони праці в установах і закладах освіти міста

- Дипломанти обласного громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах і закладах освіти Дніпропетровської області.

2010 рік

Державна атестація дошкільного навчального закладу як закладу раннього розвитку дитини з відзнакою.

- Дипломанти конкурсу,оголошеного Міжнароним фондом «Відродження»(гранд сумі 60 тис. гр.)

- I місце у міському конкурсі на кращий методичний кабінет дошкільних закладів міста

- I місце у міському конкурсі самодіяльної творчості працівників освіти

Дошкільний заклад увійшов у склад творчої групи ДОІППО по реалізації Всеукраїнської Програми дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування механізмів трансформації регіональної системи освіти на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку на термін 2009-2015 рр.» , затвердженої рішенням Вченої ради ДОІППО.

Кiлькiсть переглядiв: 964

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.