ЯКЩО ВИ ОБРАЛИ НАШ САДОЧОК.


Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює завідувач протягом календарного року на підставі:

1. Заяви від батьків або осіб, які їх замінюють, для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти , заяви про внесення до баз даних Марганецької міської ради

2. Копії свідоцтва про народження дитини.

3. Виписки із медичної карти, карти профілактичних щеплень (форма № 63).

4. Медичної довідки про стан здоров'я дитини та епідеміологічне оточення з дитячої поліклініки, довідки дільничного лікаря.

5. Копії паспортів батьків або осіб, які їх замінюють.

Першочергово зараховують дітей, які:

· проживають натериторії обслуговування державного, комунального ЗДО;

· єрідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту вцьомуж дитсадку;

· єдітьми працівників цьогож дитсадка;

· належать докатегорій дітей зООП, щозумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними тафізичними порушеннями;

· належать докатегорій дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, уприйомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, атакож усиновлених дітей (якщо батьки незберігають таємницю усиновлення);

· перебувають ускладних життєвих обставинах тазнаходяться наобліку вслужбах усправах дітей;

· євнутрішньо переміщеними особами або мають статус дитини, яка постраждала від воєнних дій ізбройних конфліктів.

Батьки дитини мають пред’явити оригінал документа, щопідтверджує право напершочергове зарахування дитини. Якщо ценепідтверджено, дитину зараховують назагальних підставах.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі комунальної форми власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

· за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

· на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;

· у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Порядок оплати за харчування дитини:

- оплата вноситься в банк по квитанції до 15 числа за місяць наперед; батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю; у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя.

- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;

- пільгова оплата за харчування надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів. (Запитати у вихователя). Перерахунок відбувається з моменту подачі документів.

Кiлькiсть переглядiв: 738

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.