Наші традиції

Традицією нашого колективу є запрошення батьків на свята та розваги, Дні відкритих дверей.

/Files/images/IMG_3754.JPG


Тісні зв'язки з НВК "Ліцеєм-СЗШ№10" з питань наступності

Традицією стало запрошення вчителів початкової школи на заняття старших дошкільників , взаємовідвідування занять та уроків, обмін досвідом.

/Files/images/DSCN0846.JPG

/Files/images/IMG_4441.JPG

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

/Files/images/photo3.jpg

На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи дітей, батьків, гостей. Вихователі старших груп здійснюють екскурсію до школи на Свято першого дзвоника: зустріч зі школою, вчителями, друзями.

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розп овідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

День дошкілля в дитячому садку "Оленка"

Традиційний концерт - подарунок вихователям , виставка малюнків дітей: "Ми - веселі дітлахи", "Наш дитячий садок", "Золота осінь"тощо., День відкритих дверей для батьків.

Участь в місцевому конкурсі дитячої творчості "Міні - Міс", "МІС АЛІСА"

/Files/images/DSC_5497.JPG

В жовтні - листопаді в міському Будинку культури гірників проводиться конкурс дитячої творчості дошкільнят, в якому залюбки беруть участь діти старшого дошкільного віку нашого дитячого садка. За результатами музично-театрального конкурсу в дитячому садку переможниця і є учасницею конкурсу "Міс Аліса". Традиційно в підготовці та участі у святковому творчому заході беруть активну участь і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для дошкільнят проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

/Files/images/SAM_2196.JPG

Улюблені різдвяні свята

/Files/images/IMG_3117.JPG

/Files/images/20181219_092313.jpg

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

/Files/images/IMG_5072.JPG

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір.

Кiлькiсть переглядiв: 811

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.